Home / Örgü Modelleri / Kazak ve Daha Fazlası İçin Dama Tahtası Örgü Modeli

Kazak ve Daha Fazlası İçin Dama Tahtası Örgü Modeli

İngilizce altyazılı bu video eğitimini izleyerek bu şık dama tahtası örgü modelini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin.

BU DAMAR ÖRME DESENİ NASIL YAPILIR?

Bu dama tahtası örgü modeli 8 ilmek ve 12 sıradan oluşur. Simetri ve 2 kenar için 8’in katları artı 4 döngü döngü sayısını çevirin. Sonraki adımlar ve ölçümler için eğitim videosunun geri kalanını izleyin.

Örme İlgili Yazılar:

Tüm zamanların en sevdiğiniz örgü projelerinden bazılarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinize dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Örgü Dama Tahtası Deseni - Bu şık dama tahtası örgü modelini İngilizce altyazılı bu video eğitimini izleyerek öğrenin!  Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin.

Dama Tahtası Örgü Deseninin Kullanım Alanları

Bu çarpıcı dama tahtası örgü modelini kurnaz kazaklar, yelekler, hırkalar ve daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz! Bu kalıp hem yetişkinler hem de çocuklar için harika çalışıyor. Çocuklar için çok sevimli bir hırka örebilirsiniz. Bu özel örgü modeli, çocuklar için yapılmış kazaklar veya hırkalar için harika çalışıyor çünkü harika bir dokuya sahip ve soğuk esintiyi uzak tutmak için mükemmel bir parça yapıyor. Bu desen kolay görünse de, örmek karmaşıktır, ancak hızlı bir şekilde çalışır ve uyum da mükemmeldir.

Dama Tahtası Desenli Örgü Taraflı - Bu şık dama tahtası örgü modelini İngilizce altyazılı bu video eğitimini izleyerek öğrenin!  Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçları için okumaya devam edin.

Diğer

Özellikle şık bir kahverengi, lacivert veya uzay grisi renginde yapılmış sevimli bir örme hırka ile bir babayı, erkek kardeşini, büyükbabayı veya hayatınızdaki herhangi bir özel beyefendiyi şaşırtın, Bir veya beş düğme ekleyin ve hatta sadece bir veya iki cep dikin tekmeler! Bizler kadar seveceklerini garanti ediyoruz!

Bu dama tahtası örgü modeli, şapkalar ve saç bantları gibi sıkıca örülmüş aksesuarlar için bile işe yarar. Bu sonraki seviye projelere girmeden önce, bu özel örgü dikişini rahatça uyguladığınızdan emin olun.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Tüm Lyudmila Ilinykh için örgü.

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir