Home / Örgü Modelleri / İpli Sırt Çantası Nasıl Tığ İşi – Bir Dikişte Anne

İpli Sırt Çantası Nasıl Tığ İşi – Bir Dikişte Anne

Bugünün ücretsiz Amarillo İpli Sırt Çantası tığ işi modeli, yeni başlayanlar için yeterince kolay olan süper basit bir pakettir! Aynı zamanda en tatlısı. Sade çizgiler ve minimalist tasarım, onu her kıyafet için mükemmel kılar. 😉 Şu anki tığ işi projemi içinde taşımayı ya da kapıdan dışarı çıkarken sadece gerekli malzemelerimi tutmak için kullanmayı planlıyorum. Faydalı bir resim eğitiminin yanı sıra aşağıdaki tam, ücretsiz desene bakın ya da şunu da seçebilirsiniz: Reklamsız yazdırılabilir olanı (montaj için gerekli tüm fotoğraflar dahil) Etsy mağazamdan BURADAN satın alın.

Nasıl ortaya çıktığı konusunda çok heyecanlıyım!
Güzel, lüks Upcycle Rezervi Biz Kroşe’den Kamgarn Yün
Ve evet, kızım oynarken arka bahçemde tığ işi yapıyordum. Yazı Seviyorum!

Bu çanta, We Crochet’den güzel bir kamgarn ağırlık ipliği ile yapılmıştır. Upcycle Reserve Amarillo renginde% 100 Yün Kamgarn. Rengi tüvit veya jüt görünümündedir, ancak açıkça çok daha yumuşaktır! Ha! Doğal, nötr görünüm, hemen hemen her kıyafet veya stille uyumlu olmasını sağlar. Bunu kesinlikle çocuklar için de mükemmel bir paket haline getirebilirsiniz – aslında kızım şimdiye kadar yaptığım en sevdiğim çanta olduğunu söyledi. 🙂

İşte bu özel iplik hakkında biraz bilgi:

Bu özel, tek parti çile, ipliğe ikinci bir ömür verir, karmaşık tüyler oluşturur ve aksi takdirde boşa gidecek lifleri kurtarır. Bu 2 katlı% 100 yün ipliği, güzel dikiş tanımlaması ve cilde yakın yumuşaklık ile kabarıktır. ”We Crochet Website

Geri dönüştürülmüş veya geri dönüştürülmüş iplikler kullanma fırsatı bulduğumda seviyorum. BURADA Mükemmel Şapka Tığ Desenim için kullandığımı hatırlayabilirsiniz.

Üstte: Bu sevimli kot rengi tonu benim bir başka favorim

Bunu yapmak çok eğlenceliydi çünkü düz taban üzerinde çalıştıktan sonra sadece sürekli turlarda çalışmak gerçekten rahatlatıcıydı. Sayma yok, dikiş işaretleri yok, sadece tığ işi yapmak ve eğlenceli bir çanta yapmak. 🙂

Bu sırt çantasını gerçekten sevdiğim bir diğer şey de, onu istediğiniz boyutta yapmanın kolay olması. Daha büyük veya daha küçük bir taban yapabilir ve ardından doğru boyutta yapmak için daha fazla veya daha az turda kroşe yapabilirsiniz.

Desene geçelim mi?

Üst kısımdaki sade, örgü görünümlü, sırt detaylarına ne dersiniz?

Bulabileceğinizi unutmayın Etsy mağazamdan reklamsız, yazdırılabilir indirme BURADA veya aşağıdaki ücretsiz desene bakın!

Ve aşağıdaki resim eğitimini de görmeyi unutmayın !!!

AMARILLO ÇİZİM İPİ SIRT ÇANTASI KROŞE DESENİ

Açıklama:

Tüvit görünümüne benzeyen güzel bir kamgarn iplikten yapılmış havalı, büzgü ipli bir sırt çantası (sadece çok daha yumuşak ve çalışmak daha kolaydır!). Bu paket, mevcut projenizi taşımak veya günlük bir çanta olarak kullanmak için mükemmeldir. En sevdiğiniz renkte yapmaktan çekinmeyin!

Yetenek seviyesi:

Kolay +

Malzemeler:

ABD Boyu I, 5,25 mm Kroşe Kancası

2 We Crochet Knit, Amarillo’da Upcycle Reserve Yün Kamgarn İplik Alır 100 g / skein

Desen yaklaşık 155 gram kullanır

Ölçüm Bandı

Goblen İğnesi

Makas

Boyutlar:

Yaklaşık 16 ”boyunda x 12” genişliğinde

Ölçer:

Bu model için önemli değil

Kısaltmalar ve Beceriler:

ch – zincir

ch sp – boşluk

st – dikiş

sts – dikişler

dc – çift kroşe

sl st – kayma dikişi

FP hdc – ön dikme çift kroşe işlemesi

Basit bir i-kordonunu nasıl kroşe yapacağınızı bilmelisiniz. Basit bir çevrimiçi arama, bir i-kablosunun nasıl örüleceğine dair birçok video ve öğreticiyle sonuçlanacaktır.

Notlar: Bu çanta aşağıdan yukarıya tığ işi ve yuvarlak olarak tığ işi. Düz bir tabanla başlayacak ve her turun sonunda birleştirmek için tığ işi yapmaya, turlar halinde çalışmaya ve kayma dikişlerine devam edeceksiniz. Üst, dokulu detay dikmelerle oluşturulur. Son olarak, iki i-kordonu çantanın içinden dokunur ve yanlara tutturulur. Sırt çantasını büyütmek için daha büyük bir taban ve daha fazla sıra için kroşe yapabilirsiniz. Zevk almak!

Düz Taban Bölümü

Ch 4, sl st bir daire yapmak için uçları birleştirmek için

1. Tur Ch 3 (burada ve desen boyunca dc dikiş olarak sayılır), 11dc daireye, sl st, ch 3’ün (12 sts) üstüne birleştirmek için

2. devre Ch 3, 1dc ch3 ile aynı st içinde, 2dc etrafındaki her dc’de, sl st birleşmek için (24 sts)

3. Tur Ch3, 1dc, ch3 * 1dc ile aynı st içinde, 2dc sonraki sırada; * etrafında tekrarlayın, katılmak için sl st (36 sts)

4. Tur Ch 3, 1dc sonraki 2 sts’nin her birinde ch3 * 1dc ile aynı st içinde, sonraki 2dc; * etrafında tekrarlayın, katılmak için sl st (48 sts)

5. Tur Ch 3, 1dc, sonraki 3 sts’nin her birinde ch3 * 1 dc ile aynı st’de, sonraki 2dc’de; * etrafında tekrarlayın, katılmak için sl st (60 sts)

6. Tur Ch 3, 1dc, sonraki 4 sts’nin her birinde ch3 * 1 dc ile aynı st içinde, sonraki 2dc; * etrafında tekrarlayın, katılmak için sl st (72 sts)

7. Tur Ch 3, 1dc, sonraki 5 sts’nin her birinde ch3 * 1 dc ile aynı st içinde, sonra 2dc; * etrafında tekrarlayın, katılmak için sl st (84 sts)

Sonra, sırt çantasının gövdesini çalıştıracaksınız

Sırt Çantası Bölümü Gövdesi

8. Tur Ch 3, etrafındaki her dc’de dc, katılmak için sl st (84.)

Torba yaklaşık 13 inç uzunluğa ulaşana kadar veya yaklaşık 17 tur boyunca 8. turu tekrarlayın

Ardından, dokulu üst kısmı örmeye devam edeceksiniz.

Dokulu Üst Bölüm

1. Tur Ch 2, FP hdc her biri etrafında, katılmak için sl st (84 sts)

2. devre Ch 3, her stede dc, katılmak için sl st

3. Tur Ch 2, FP hdc her biri etrafında, katılmak için sl st

4. Tur Ch 3, her stede dc, katılmak için sl st

5. Tur Ch 2, FP hdc her biri etrafında, katılmak için sl st

6. Tur Ch 3, her stede dc, katılmak için sl st

Bağlayın ve uçları örün.

I-Kordonlar

Sonra, kroşe iki Yaklaşık 44 inç uzunluğunda i-kordonlar (bu çantanın I-kordonları sıra başına üç dikiş kullanmaya başlar. Basit bir çevrimiçi arama yaparak bir i-kordonu nasıl kroşe edeceğinize dair birçok öğretici bulabilirsiniz). Kolların gerileceğini unutmayın, bu nedenle bunları istediğiniz gibi biraz kısaltmak veya uzatmaktan çekinmeyin.

Püskül (isteğe bağlı)

İstediğiniz kadar büyük veya küçük bir püskül oluşturun ve sırt çantasının üst, ön kısmına bağlayın. (Daha önce hiç yapmadıysanız size nasıl püskül yapılacağını gösterecek çevrimiçi birçok öğretici bulabilirsiniz)

Montaj

İki i-kablosuyla tutamaçların nasıl oluşturulacağına ilişkin talimatlar için fotoğraf eğitimini izleyin.

Bir i-kordonu, çantanın ön tarafına eşit olarak dokunmuştur. İkinci i-kord, çantanın arka tarafı boyunca dokunur.
İ-kordonların uçları tabanda alt taraflara tutturulmuştur

İşte bu benim arkadaşlarım!

🙂

Trend olan bu kadar eğlenceli ve basit bir çanta, değil mi? Okula dönüş yaklaştığı için bunu paylaşmanın eğlenceli olacağını düşündüm. Kesinlikle farklı bir okul yılı olacak.

Hepinize en iyisini diliyorum ve umarım çantanın tadını çıkarırsınız! Yaparsan beni Instagram’da kesinlikle etiketle! @mahmutcavcii

XO,

Jessica


About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir