Home / Mutfak için Örgü / İki Şişle Delikli Patik Modeli Yapımı

İki Şişle Delikli Patik Modeli Yapımı

Merhabalar hanımlar, bugün sizlerle iki şiş ile perfore patik modelinin nasıl yapıldığını paylaşacağım. Hızlı ilerleyen kolay bir patik modeli. Renk uyumunu dilediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

Malzemeler

  • 2 patik ipi
  • 3 numara şiş
  • Makas
  • İğne

Yapımı

Çeyiz patik örnekleri Kolay patik. Ayakta çok güzel bir patik. Bu modeli kadın ve erkek için farklı renkteki ipliklerle örebilirsiniz. Erkek patik veya bayan patik modeli olarak kullanabilirsiniz.

Bu çorap patik modeli 37-38-39 ayak ölçülerine uygundur. Diğer bacak numaraları için, her zaman aynı numarayla başlayın, yalnızca sıra sayısını artırın veya azaltın. Bu patik modeli için iki renk patik ipliği kullandım. Çorap patik modeli için 54 döngü başlattım. İlk ilmeği örmeden atalım.

Sıranın sonuna kadar tüm ilmekleri sırasıyla 2 ters ve 2 düz desende örelim. Bu bölümde düz örgü gibi ters düz olanlar örelim. Aynı boyuta gelene kadar. O halde ilk ilmeği örmeden alalım, diğer bütün ilmekleri ters örelim. Son ilmeği düz örgü olarak örelim.

İlk döngüyü örmeden önce. Diğer tüm ilmekleri ters çevirelim ve örelim. Son ilmeği düz örgü olarak örelim. İlk ilmeği örmeden alalım, diğer bütün ilmekleri ters örelim. Son ilmeği düz örgü olarak örelim.

İlk ilmeği örmeden alalım, diğer bütün ilmekleri ters örelim, son ilmeği de düz örgü olarak örelim İlk ilmeği örmeden alalım, diğer ilmekleri ters örelim. Son ilmeği düz örgü olarak örelim.

About admin

Check Also

Parfüm Kanatları (@fragranceWings)

Parfüm Kanatları (@fragranceWings)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir