Home / Örgü Modelleri / Herhangi Bir Elbise İçin Kullanılacak Elastik Örgü Dikiş

Herhangi Bir Elbise İçin Kullanılacak Elastik Örgü Dikiş

Bu ilginç ve çok etkili elastik örgü dikişi, benzersiz bir doku oluşturur! Dikiş, çeşitli örgü projeleri yapmak için kullanabileceğiniz güzel bir çift taraflı sıkı desen oluşturur!

BU ELASTİK ÖRGÜ DİKİŞİNİN KULLANIMI?

Bu elastik örgü dikişi ile ayrıca eşarp, hırka ve süveter yapabilirsiniz. Ayrıca çift taraflı elastik bebek kıyafetleri ve bebek bezleri yapmaya çalışın. Ayrıca cüzdan, çanta, poşet ve yastık gibi elastik örme aksesuarlar da yapabilirsiniz. Hatta bir aile albümü, en sevdiğiniz günlüğünüz veya en sevdiğiniz kitap için kapak bile yapabilirsiniz!

İlgili Mesajları Örgü:

Bu eğlenceli esnek örgü desenlerini takip etmek için çalışabileceğiniz çok sayıda zarif iplik rengi veya şık alacalı iplikler var!

Esnek Örgü Dikişi - Bu ilginç ve çok etkili elastik örgü dikişi, benzersiz bir doku oluşturur!  Dikiş, çeşitli örgü projeleri yapmak için kullanabileceğiniz güzel bir çift taraflı sıkı desen oluşturur!

Elastik Örgü Dikiş Modeli

Bu elastik örgü dikişini yapmak için, en iyi sonucu elde etmek için örmenin özel bir yolu vardır. Ayrıca doğru ipliğe ihtiyacınız var ve bu da bebek pamuk ipliği. Temel desen 4 döngü, 2 satırdır:
Döner örgü: ilmek sayısı, simetri ve + 2 kenar ilmek için 4 + 1 fr’nin katıdır.
1. sıra: kenar döngüsünü atlayın, (2 ön, 1 ters, 1 ön) sıranın sonuna kadar tekrarlayın, 1 önün sonunda kenar döngüsünü atlayın.
2. sıra: kenar döngüsünü atlayın, başlangıçta 1 ters çevirin, ardından (3 ön, 1 ters) sıranın sonuna kadar tekrarlayın, kenar döngüsünü atlayın.
Alternatif 1. ve 2. sıra.

Esnek Örme Dikiş Tarafı - Bu ilginç ve çok etkili elastik örgü dikişi, benzersiz bir doku oluşturur!  Dikiş, çeşitli örgü projeleri yapmak için kullanabileceğiniz güzel bir çift taraflı sıkı desen oluşturur!

Sonraki

Yuvarlak örgü: ilmek sayısı, çemberi kapatmak için 4 + 1 ilmeğin katıdır.
1. sıra: (3 önde, 1 ters) sıra sonuna kadar tekrarlayın.
2. sıra: (1 ters, 1 öne, 2 ters) sıra sonuna kadar tekrarlayın.
Elastik örgü ilmeğinin sonuna kadar 1. ve 2. sırayı değiştirin.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: LaNa / Şık örgü.

About admin

Check Also

Ribbed Smith’in Şapkasız Örgü Modeli

Bu Nervürlü Smith’in Şapkası, bu özel kalın ve çapraz görünümüyle ailenin tüm üyeleri için harika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir