Her Yerde Kullanabileceğiniz Tığ Kalpler Bordür

by admin

Bu güzel tığ işi kalp kenarlığı, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir kroşe projesidir. Bu tığ işi sınırın nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz video eğitimini izleyin.

KALPLERİN SINIRINI TIĞLAMAK İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

Bu kroşe bordürünü mükemmel bir şekilde tasarlamak için 2,25 mm çelik bir kanca ve hafif bir iplik kullanmalısınız. Videoda kullanılana benzeyen 2,50 mm ve kroşe ipliği de kullanabilirsiniz. Sınırın bitmiş uzunluğu size kalmış. Bu tığ işi kalp sınırını kullanmak için pek çok neden var. Çoğunlukla kazak, şapka, eldiven, çanta ve çok daha fazlası gibi tığ işi projelerinde dekoratif bir ürün olarak kullanılır.

Çiçeklerle İlgili Gönderiler:

Dekorasyon için kalp sınırını kullanan fikirler için okumaya devam edin.

Crochet Hearts Edge - Bu güzel tığ işi kalp kenarlığı, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir tığ işi projesidir.  Bu tığ işi sınırın nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz video eğitimini izleyin.

Crochet Hearts Border kullanmak için fikirler

Eşarp ve battaniyeler en popüler kroşe bordür projelerinden bazılarıdır. Bir şal için dantel tığ işi kalpler bile yapabilirsiniz. Tığ işi kenarlığı uygulamanın daha yaratıcı yolları var! Bu muhteşem bordür tasarımını kullanarak yaz için şeffaf bir tığ işi üst yapabilirsiniz! Kenarlık ile harika görünecek bir başka yazlık bluz, askılı üst!

Crochet Hearts Edge Sided - Bu güzel tığ işi kalp kenarlığı, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir tığ işi projesidir.  Bu tığ işi sınırın nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz video eğitimini izleyin.

Giysilerin yanı sıra, tığ işi kalp bordürünü kullanarak süsleyebileceğiniz başka eşsiz projeler de var! Kenarlığı bir çiçek kavanozunun etrafına sarabilir veya peçete halkası olarak kullanabilirsiniz. Koyamayacağınız bir roman için şık bir yer imi yapmak için bile kullanabilirsiniz!

Bu bordür için fikirler sonsuz, bu yüzden bugün sinirli askılı üstünüzü, peçete halkalarınızı ve yer imini örmeye başlayın!

Deneyebileceğiniz çok daha fazla kenar deseni var! Bir puf dikişi çiçeği veya lacey fiyonklar veya daha basit kenar desenleri gibi canlı tığ işi desenleri yapabilirsiniz.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu sınırın öğreticisi ve fotoğrafları: dantel yıldız.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment