Home / Örgü İpuçları / Her Yerde Kullanabileceğiniz Örme Kabarık Dikiş

Her Yerde Kullanabileceğiniz Örme Kabarık Dikiş

Bu ücretsiz eğitim videosu, güzel örülmüş kabarık dikişte ve onu bir battaniye olarak nasıl kullanacağınızda size yol gösterecek! Bu örgü puf dikişi çok ilginç bir örgü dokusuna sahiptir.

ÖRME ÇEKMİŞ DİKİŞİ NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

Puf dikiş deseni, aşina olduğunuz tek ve çift kroşe deseni gibi oldukça basittir. Çeşitli renklerde ipliğe ve çok sayıda 9 örgü kancasına ihtiyacınız olacak. Bu puf dikişini örmek için 24 ve 2’nin katları dikişler yaparsınız.

Dikişlerle İlgili Yazılar:

Her iki taraftan dışarı çıkar ve harika bir 3D kabarık görünüme ve hisse sahiptir. Puf parçalarını farklı şekil, boyut ve renklerde düzenleyerek güzel bir puf dikişi battaniyesi yapabiliriz!

Örme Şişirilmiş Desen - Bu ücretsiz video eğitimi, güzel örgü kabarık dikişte ve onu bir battaniye olarak nasıl kullanacağınız konusunda size yol gösterecek!  Bu örgü puf dikişi çok ilginç bir örgü dokusuna sahiptir.

Bu örülmüş kabarık dikiş, o dikişe aşina iseniz kroşe bobble dikişine benzer şekilde çalışır. Birincisi, her iki dikiş de hacimli iplik gerektirir. Sadece süveterinizin veya battaniyenizin iyi ve kaliteli iplik kullandığından emin olun. Doğru iplik kalitesini seçmek, çalışmanızın her iki tarafında da ortaya çıkacak temiz puflar üretmek için çok önemlidir.

Örme Kabarık Desen Taraflı - Bu ücretsiz video eğitimi, size güzel örme şişirilmiş dikiş ve onu bir battaniye için nasıl kullanacağınız konusunda rehberlik edecek!  Bu örgü puf dikişi çok ilginç bir örgü dokusuna sahiptir.

Bu Örme Kabarık Dikiş nasıl kullanılır?

Örme puf dikişiyle süsleyeceğiniz o kadar çok şey var ki! Sıcak bir bebek battaniyesinin yanı sıra eşarplar, şapkalar, güzel kazaklar ve yastık kılıfları da yapabilirsiniz. Patlamış mısır dikişi ve bobble dikişi kullanarak yapabileceğiniz projelerin birçoğunu puf dikişi kullanarak da yapabilirsiniz.

Bu videoda gösterilen puf dikişlerinin belirli şekli çok sevimli ve bir kabuğa veya bir yaprağa benziyor. Tekneniz ne olursa olsun, kalp şekilleri veya ovaller yapmak için örgü deseninizle uğraşabilirsiniz. İplik renklerini seçip örme puf dikişi deseninize bugün başlamanın keyfini çıkarın!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu şişirilmiş dikişin eğitimi ve fotoğrafları: Örücü Kiran.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir