Home / Örgü İpuçları / Her Yerde Kullanabileceğiniz Basit Kroşe Kordon

Her Yerde Kullanabileceğiniz Basit Kroşe Kordon

İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi size basit bir kroşe kordonunun nasıl yapılacağını öğretecek. Böyle bir dantel, diğer tığ işi ürünlerinizde dekoratif bir unsur olarak kullanılabilir.

BU BASİT KROŞE KABLOSUNA NASIL UZMAN OLURSUN?

Bu basit kroşe kordonun güzel örgülü bir dokusu var ve yapımı çok basit. Video yaklaşık 2 dakika uzunluğunda çünkü tatmin edici ve amaca yönelik yapmak için çok basit bir dekoratif parça.

Kordonla İlgili Gönderiler:

Bu kabloyu yapmanın sadece basit değil, aynı zamanda gerçekten faydalı olduğunu da öğreneceksiniz!

Simple Crochet Lace Cord - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi size basit bir kroşe kordonunun nasıl yapılacağını öğretecek.  Böyle bir dantel, diğer tığ işi ürünlerinizde dekoratif bir unsur olarak kullanılabilir.

Basit Kroşe Kordonunun Kullanım Alanları

Bu narin ve dekoratif kordonun pek çok kullanım alanı var! Çoğunlukla şapkalar, eldivenler, çantalar, battaniyeler ve çok daha fazlası gibi tığ işi projelerinde dekoratif bir ürün olarak kullanılır. Atkılar ve battaniyeler en popüler kordon projelerinden bazılarıdır. Şal için bir kordon bile yapabilirsiniz. Basit kroşe kordonu uygulamanın daha da yaratıcı yolları var.

Simple Crochet Lace Cord Sided - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi size basit bir kroşe kordonunun nasıl yapılacağını öğretecek.  Böyle bir dantel, diğer tığ işi ürünlerinizde dekoratif bir unsur olarak kullanılabilir.

Giysilerin yanı sıra, basit kroşe kordonu kullanarak süsleyebileceğiniz başka benzersiz projeler de var! Hoş bir tığ işi battaniye yapabilir ve bu dekorasyonu kenarlara yapıştırabilirsiniz! Hatta patiklerinize bile takabilirsiniz. Bir patik veya terlik tasarımına bir göz atın: Patikler.

Bu ücretsiz video eğitiminde görülenlerin yerine çok daha fazla kenar deseni mevcut. Bunun yerine dekoratif bir kordona bakın. Bu daha karmaşık bir dantel modelidir: Kroşe Dantel Kordon

Benimle tığ işi yaptığınız için teşekkür ederim ve daha fazla ücretsiz eğitim için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu kordonun öğreticisi ve fotoğrafları: mk.ot. zeytin.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir