Home / Örgü Modelleri / Her Türlü Elbise İçin Örme Bordür

Her Türlü Elbise İçin Örme Bordür

Elbiseler için bu güzel örgü bordür, popüler bir örgü projesidir. Bu örgü bordürün nasıl yapıldığını öğrenmek için bu öğreticiyi İngilizce çeviri olarak izleyin. Dekorasyon için örgü bordürünü kullanan fikirler için okumaya devam edin.

ELBİSELER İÇİN BU ÖRME BORDÜR İÇİN GEREKLİ MALZEMELER:

Elbiseler için bu örme bordürü tasarlamak için istediğiniz herhangi bir ipliği kullanabilirsiniz. Yün, pamuk veya viskon ipliği, 3 mm iğnenizle birlikte bu örgü bordürü için harika çalışıyor. Bordürün bitmiş uzunluğu size ve süslediğiniz örgü ürününe bağlıdır. Bu örgü bordür genellikle örme projeleri için dekoratif bir ürün olarak kullanılır.

Sınırla İlgili Gönderiler:

Bu örme bordürü, örme etek, elbise, kazak, kazak, şapka, eldiven, çanta, örme gömlek yakası ve çok daha fazlası gibi elbiseler ve bebek aksesuarları için kullanabilirsiniz.

Örme Bordür Elbiseleri - Elbiseler için bu güzel örgü bordür, popüler bir örgü projesidir.  Bu örgü bordürün nasıl yapıldığını öğrenmek için bu öğreticiyi İngilizce çeviri olarak izleyin.  Dekorasyon için örgü bordürünü kullanan fikirler için okumaya devam edin.

Elbiseler için bu Örme Bordürün diğer kullanımları

Atkılar ve battaniyeler en popüler örgü bordür projelerinden bazılarıdır. Hatta bir şal için dantel örgü bordür bile yapabilirsiniz. Örgü bordürünü uygulamanın daha yaratıcı yolları var!

Örme Bordür Elbiseleri Taraflı - Elbiseler için bu güzel örgü bordür, popüler bir örgü projesidir.  Bu örgü bordürün nasıl yapıldığını öğrenmek için bu öğreticiyi İngilizce çeviri olarak izleyin.  Dekorasyon için örgü bordürünü kullanan fikirler için okumaya devam edin.

Simetri için ilmeklerin katlarını üç + 1 döngünün katlarını çevirmeniz gerekir, böylece her iki taraftaki plank deseni örnek için simetrik + 2 kenar dikişi olur. Tahtalar 11 döngüden oluşurken.

Elbise dışında örgü bordürü kullanarak süsleyebileceğiniz başka benzersiz projeler de var! Örgü bordürünü bir çiçek kavanozunun etrafına sarabilir veya peçete halkası olarak kullanabilirsiniz. Koyamayacağınız bir roman için şık bir yer imi yapmak için bile kullanabilirsiniz! Örgü bordürü için fikirler sonsuzdur.

Bu ücretsiz video eğitiminde görülenlerin yerine çok daha fazla kenar deseni mevcut. Bir motif dikiş çiçeği veya lacey fiyonklar veya daha basit kenar desenleri gibi canlı örgü ve tığ işi kenar dikiş desenleri yapabilirsiniz.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu sınırın öğreticisi ve fotoğrafları: LaNa / Şık örgü.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ribbed Smith’in Şapkasız Örgü Modeli

Bu Nervürlü Smith’in Şapkası, bu özel kalın ve çapraz görünümüyle ailenin tüm üyeleri için harika …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir