Home / Örgü Modelleri / Her Türlü Elbise İçin Örgü Dikiş

Her Türlü Elbise İçin Örgü Dikiş

Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek elbiseler için bu harika örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu dar modeli örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınızla ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

ELBİSELER İÇİN BU ÖRGÜ DİKİŞİNİ NASIL YAPABİLİRSİNİZ?

Video talimatlarını dikkatlice izlerseniz bu örgü modeli basittir! Temel desen, katları ikiye sahip 16 dikiştir Bu desen, örme bir şal, hırka, fular veya ceket için harika! Her zaman eğlenceli olan herhangi bir iplik rengini veya alacalı ipliği kullanabilirsiniz!

Örme İlgili Yazılar:

Tüm zamanların en sevdiğiniz örgü aksesuarlarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinizle ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Kazaklar İçin Örgü Dikiş - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek elbiseler için bu harika örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu dar deseni örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Bu kalıp ilk başta zor görünebilir, ancak takip ederseniz çok basittir! Bu örgü modelini en sevdiğiniz örgü projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair fikirler için okumaya devam edin! Bu örgü deseninin benzersiz olmasının nedeni, ürünün ne kadar sıkı ve kalın hale gelmesidir. Bu, pek çok proje için kullanabileceğiniz sağlam bir kumaş yapar.

Taraflı Süveterler İçin Örgü Dikiş - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek elbiseler için bu harika örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Bu dar deseni örme tekniğinde nasıl ustalaşacağınıza dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Elbiseler için bu Örgü Dikişi kullanma ipuçları

Bu niteliklere sahip kumaşlarla takip edebileceğiniz harika bir proje bir kitap kapağıdır! Değerli eşyalarınızı koruyacağınız kesin olan bu kullanışlı kitap kapağında en sevdiğiniz romanları veya kişisel dergileri / defterleri toplayın!

Bu esnek örgü modeli ile siz de örgü tote çanta yapabilirsiniz! Taşıyabileceğiniz tüm kitapları tutacağınızdan emin olabilirsiniz! Cesur bir şeyler giymek istiyorsanız, moda çantanızı tasarlamak ve süslemek için alacalı ipliği bile kullanabilirsiniz.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Suman ile Örgü.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Büyüleyici Şallar Ücretsiz Örgü Desenleri

Hoş geldiniz güzel insanlar! Bu örgü modelleri için Zarif Dantelli Şal İlkbahar ve sıcak yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir