Her Türlü Elbise İçin Kolay Örgü Dikişi

by admin

Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu kolay örgü dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

BU KOLAY ÖRGÜ DİKİŞİ NASIL YAPILIR?

Bu sevimli, kolay örgü dikişi, video eğitimi ile birlikte takip etmek kolaydır. Bu diğer örgü modelini nasıl yapacağınızı öğrenmek için örgü modelleri hakkında kendi içgüdünüzü kullanın! Orta veya büyük beden bir hırka veya süveter örmek istiyorsanız 10 ve 11 numara iğneler kullanmalısınız.

Dikişlerle İlgili Yazılar:

Tüm zamanların en sevilen örgü projelerinden bazılarını örmek için bu deseni nasıl kullanabileceğinizle ilgili ipuçlarını okumaya devam edin.

Elbise İçin Kolay Örgü Modeli - Bu ücretsiz eğitim videosunu izleyerek bu kolay örgü dikişinin nasıl çalışacağını öğrenin!  Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Kolay Örgü Dikişinin Kullanım Alanları

Çocuklar için çok sevimli bir hırka örebilirsiniz. Bu özel örgü deseni, çocuklar için yapılmış kazaklar veya hırkalar için harika çalışıyor çünkü harika bir dokuya sahip ve ilkbahar veya sonbahar için mükemmel bir parça yapıyor! Bu örgü dikişi kolay görünse de, örmek karmaşıktır ancak çabuk çalışır ve uyum da mükemmeldir.

Kolay Örgü Desenli Elbiseler Taraflı - Bu ücretsiz video eğitimini izleyerek bu kolay örgü dikişinin nasıl çalışacağını öğrenin!  Bu güzel örgü dikişinin nasıl yapılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Kadın giyimine gelince, ayçiçeği sarısı veya açık mavi gibi yemyeşil bir renk, hırkanıza soğuk bir sonbahar gününde modaya uygun bir his ve kızarmış bir his verebilir, bu rahat örme süveterin içine kayabilir ve süveterin havasının ve renkli toprak yapraklarının zamansız tadını çıkarabilir. şık moda.

Özellikle şık bir kahverengi, lacivert veya uzay grisi renginde yapılmış güzel bir fıstıklı hırka ile bir babayı, erkek kardeşini, büyükbabayı veya hayatınızdaki herhangi bir özel beyefendiyi şaşırtın. Bir veya beş düğme ekleyin ve hatta anahtarları, gözlükleri, telefonları ve daha fazlasını tutmak için kullanışlı hale getirmek için bir veya iki cep bile dikin!

Bu kolay örgü dikişini bizim kadar seveceklerini garanti ediyoruz!

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Örücü Kiran.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment