Her İki Tarafta Kullanabileceğiniz Zikzak Örgü Modeli

by admin

Bu ilginç ve çok etkili zikzak örgü modeli, sıcak bir hacimle geliyor! Mükemmel 3D çift taraflı örgü projesini yapmak için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

BU ÖRGÜ ZİGZAG DESENİ NASIL YAPILIR?

Bu zikzak örgü desenini yapmak için, en iyi sonucu elde etmek için örmenin belirli bir yolu vardır. Ayrıca doğru ipliğe ihtiyacınız var ve bu da bebek pamuk ipliği. İhtiyaç duyulan materyalin geri kalanı, çok net ve takip etmesi kolay olan videoda bulunur. Aynı zamanda net bir model ve talimatlara sahiptir.

İlgili Mesajları Örgü:

Bu dikiş, çeşitli örgü projeleri yapmak için kullanabileceğiniz güzel bir çift taraflı sıkı örgü modeli oluşturur!

Zikzak Örgü Modeli - Bu ilginç ve çok etkili zikzak örgü modeli sıcak bir hacimle geliyor!  Mükemmel 3D çift taraflı örgü projesini yapmak için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Bilgi

Bu zikzak örgü modeli 10 + 1 + 2 ilmeklerin katları halinde örülmüştür. 3 boyutlu olduğundan, bunu en iyi şekilde nasıl başarabileceğinize dair video talimatlarını dikkatlice izlemeniz gerekir. Bu desen sadece basit ve eğlenceli olmakla kalmaz, harika bir atkı, yastık kılıfı, hırka veya süveteri de hediye eder çünkü çok hantal ve sıcak.

Zigzag Örgü Desen Taraflı - Bu ilginç ve çok etkili zikzak örgü modeli sıcak bir hacimle geliyor!  Mükemmel 3D çift taraflı örgü projesini yapmak için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce altyazılı olarak izleyin.

Bu Zikzak Örgü Modelinin Kullanım Alanları

Hatta bir aile albümü, en sevdiğiniz günlüğünüz veya en sevdiğiniz kitap için kapak bile yapabilirsiniz! Bu eğlenceli esnek örgü desenlerini takip etmek için çalışabileceğiniz çok sayıda zarif iplik rengi veya şık alacalı iplikler var!

Zikzak örgü modeli ile atkı, hırka ve süveter de yapabilirsiniz. Ayrıca çift taraflı 3 boyutlu örgü bebek takımları ve bebek bebek bezleri yapmaya çalışın. Ayrıca cüzdanlar, çantalar, keseler ve yastıklar gibi 3 boyutlu örme aksesuarlar da yapabilirsiniz.

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz ders için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu modelin öğreticisi ve fotoğrafları: Örgü okulu – İpliğimiz – Katerina Mushin ile.

You may also like

Leave a Comment