Her Boyutta Kolay Peasy Kroşe Bere

by admin

İngilizce altyazılı bu video eğitimi, kolay, peasy, tığ işi bir bere nasıl yapılacağını kapsar. Herkes ve her beden için unisex modaya uygun tığ işi bere yapabilirsiniz.

KOLAY PEASY CROCHET FASULYE BOYUTLARI

Bir çocuk veya yürümeye başlayan çocuk için ortalama bedenler 23 cm uzunluğunda ve 38 cm’dir. Bir kadın için ortalama bedenler 28cm x 42cm’dir. Bir erkek için ortalama bedenler 25cm x 45cm’dir. Ve son olarak, bir bebek için bu boyutlar 19cm x 28cm’dir. İhtiyacınız olacak kanca 4 mm’dir.

Beanie İlgili Gönderiler:

Tığ işi bere şapkaları yapmak çok eğlenceli ve yeni başlayanlar için dikmesi çok kolay!

Easy Peasy Beanie - İngilizce altyazılı bu video eğitimi, kolay bir peasy tığ işi bere nasıl yapılacağını kapsar.  Herkes ve her beden için unisex modaya uygun tığ işi bere yapabilirsiniz.

Easy Peasy Crochet Beanie’yi kullanmak için kıyafetler

Sadece bu tığ işi bere yapmak kolay değil, aynı zamanda özel bere yapmak için kullanabileceğiniz pek çok renk seçeneği, detay ve kroşe dikiş tasarımı var. Tığ işi bere şapkalar, uyumlu bir kıyafetle de zarif görünebilir. Sevimli bir bere, sonbahar mevsiminde soğuk süveter havası için en iyi rahat aksesuarı da yapar.

Crochet Easy Peasy Beanie - İngilizce altyazılı bu video eğitimi, kolay bir peasy tığ işi bere nasıl yapılacağını kapsar.  Herkes ve her beden için unisex modaya uygun tığ işi bere yapabilirsiniz.

Ama en önemlisi, bu bere şapkayı dikerken aklınızda özel biri varken dikmekten kurtulabilmeniz büyük bir zevk. Bu kolay peasy tığ işi bere en iyi çok amaçlı hediyeyi yapar!

Bebekler

Bebeklerden yaşlılara ve bu yaş grupları arasındaki herkes şık ama sıcacık bir bere kullanabilir. Bu bere şapkayı dikmek için o kadar heyecanlanacaksınız ki, süveter havasını bekleyecek ve bu şık tığ işi bere iltifat edecek kıyafetler planlayacaksınız!

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz ders için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu bere şapkasının eğitimi ve fotoğrafları: Coricobell.

You may also like

Leave a Comment