Hediye Olarak Yapmanız Gereken Örme Bebek Patikleri

by admin

Örgü bebek patikleri en şirin şeyler! Bu örme patikler yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza veya hayatınızdaki herhangi bir tatlı çocuğa çok güzel görünecek!

BU ŞARJ ÖRME BEBEK BOTLARINI NASIL YAPIYORSUN?

Öncelikle örme patikleriniz için en iyi ipliği seçmelisiniz ve kesinlikle çorap veya bebek ağırlıklı ipliği tavsiye ederim. % 55 akrilik ve% 45 pamuk olan 230m ve 100g ipliğe ihtiyacınız olacak. Ayrıca patikleri giymek için bir tığ işi bordüre veya işlemeli çiçeklere ihtiyacınız var çünkü bu güzel patiklere büyüleyici bir dokunuş katıyorlar!

Booties İlgili Gönderiler:

Bu ücretsiz video eğitimi, mükemmel bebek patiklerini nasıl yapacağınızı öğrenmenize yardımcı olacaktır.

Örgü Bebek Patikleri Pembe - Örme bebek patikleri en şirin şeyler!  Bu örme patikler, yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza veya hayatınızdaki herhangi bir tatlı çocuğa çok güzel görünecek!

Ayrıca patiklerinizin hangi beden olması gerektiğine de karar vermelisiniz. Ayak parmaklarınızın kaç inç olmasını istersiniz? Topuk ve ayak bileği ne olacak? Buzağıdan kaç santim yukarıda patiklerin yükselmesini istiyorsun? Kararınızı vermek için, patiklerin bu kısımlarına rahatça sığması için gereken dikiş sayısını belirlemelisiniz.

Örgü Bebek Patikleri Pembe Taraflı - Örme bebek patikleri en şirin şeyler!  Bu örme patikler yeni doğan yeğenlerinize, torunlarınıza veya hayatınızdaki herhangi bir tatlı çocuğa çok güzel görünecek!

Örme Bebek Patikleri İçin İpuçları

Bu örgü patikler oldukça rahat ve soğuk kış ayları için oldukça sıcak. Bebek patikleri için yaş grupları 3 ila 12 ay arasındadır, ancak çocuklar ve yetişkin patikleri için de daha büyük bedenleri kolayca örebilirsiniz. Çevrimiçi olarak kolayca bulunabilen ortalama bir boyut çizelgesini takip edebilir veya ailenizin ve arkadaşınızın ayaklarını ölçmek için zaman ayırabilirsiniz!

Bu büyüleyici örgü patikler, özel bir durum için şık bir kıyafetle de güzel görünüyor. Beyaz, açık pembe veya bebek mavisi örme çocuk patikleri, ilk doğum günleri ve diğer eğlenceli günler için çok güzel.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu patiklerin öğreticisi ve fotoğrafları: Sevginin Örgü Sanatı.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment