Harika Çok Pratik Koşucu Modeli

by admin

Merhaba hanımlar bugün sizlerle çok pratik koşucu model yapımını paylaşacağım. Çok kolay bitirebileceğiniz bir örgü örneği. Bu örgüyü şal modellerinde, bluz modellerinde, havlu kenar modellerinde ve perde modellerinde kullanabilirsiniz.

Malzemeler

Yapımı

Yolluk model yapımı için önce yapacağınız beden zincirini çekin. Son kısmı işaretleyelim ve 7 zincir çekelim. Batalım ve ikili trabzan yapalım. 2 zincir çekip üçüncü zincire atlayıp ikili trabzan yapalım. 10 zincir çekelim ve birini tepeye alalım. 5. kata batalım ve ikili trabzan yapalım.

2 zincir çekip birini bırakıp atlayalım. 15 zincir çekelim, bir kez tepeye çıkalım ve 5. kata kadar batalım. İkili tırabzan yapalım. İki zincir çekelim, iki atlayalım, iki zincir çekelim ve birini bırakıp zıplayalım. 15 zincir çekelim, bir kez tepeye çıkalım ve 5. kata kadar batalım. İkili tırabzan yapalım.

İki zincir çekelim ve iki atlayalım. İlk sırayı böyle örelim. 2 zincir çekip atlayalım. Birlikte 10 zincir çekip kutuyu oluşturalım. 2 zincir çekip kutu yapalım.

Bu tarafa gidelim. 9 zincir çekelim, zıplayalım ve ortaya batalım. 9 zincir çekip tamir edelim. Bu şekilde örmeye devam edelim.

You may also like

Leave a Comment