Home / Örgü İpuçları / Ev Dekorunuz İçin Tığ işi Sousplat Doily

Ev Dekorunuz İçin Tığ işi Sousplat Doily

Yıl boyunca tatiller ve kutlamalar için güzel tığ işi sousplat bardak altlığı peçete yapmayı öğrenin. Bu muhteşem dikişin yapımı çok basit ve evinizde çok zarif görünüyor. Bir malzeme listesi ve dekoratif fikirler için okumaya devam edin.

TIĞ SOUSPLAT DOILY NASIL YAPILIR?

Bu tığ işi sousplat bardak altlığı peçete 43 santimetre çapındadır. 150 gr ipliğe ve 3,5 mm kroşe kancasına, makasa ve 14 numaralı goblen iğnesine ihtiyacınız olacak, ancak aynı zamanda bir dikiş iğnesi de olabilir. Ücretsiz eğitim videosunda açıklandığı gibi, istediğiniz kadar büyütmek için bu bardak altlığı peçeteye kolayca ekleyebilirsiniz.

Doily İlgili Gönderiler:

Bu sousplat’ı nasıl kolayca bardak altlığı peçete yapabileceğinizi öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu izleyin.

Tığ İşi Rumal Doily - Yıl boyunca tatiller ve kutlamalar için güzel tığ işi sousplat bardak altlığı peçete yapmayı öğrenin.  Bu muhteşem dikişin yapımı çok basit ve evinizde çok zarif görünüyor.  Bir malzeme listesi ve dekoratif fikirler için okumaya devam edin.

Bahar için bu tığ işi bardak altlığı peçete yapabilirsiniz! Bu güzel örnek, baharın tüm görkemli renklerini temsil eden bir çiçeğe benziyor: pembe, yeşil ve beyaz! Bitmiş ürünün boyutu ve kullandığınız toplam iplik miktarı dikişlerinizin boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Tatil sezonları için Noel için parlak kırmızı veya yeşil, Yeni Yıl kutlamaları için altın ve gümüş tığ işi yaparak bardak altlığı peçete renklerinizle yaratıcı olabilirsiniz.

Rumal Doily Taraflı Tığ - Yıl boyunca tatiller ve kutlamalar için güzel tığ işi sousplat'ı nasıl yapacağınızı öğrenin.  Bu muhteşem dikişin yapımı çok basit ve evinizde çok zarif görünüyor.  Bir malzeme listesi ve dekoratif fikirler için okumaya devam edin.

Crochet Sousplat Doily Kullanımları

Tığ işi sousplat bardak altlığı peçete, evinizde çok şık görünmek dışında bir amaca hizmet eder. Bu güzel kroşe sousplat, şifoniyerinizin, oturma odası ve yemek odası masalarınızın veya başucu sehpalarınızın yapıldığı kırılgan ahşabı veya granit malzemeyi bardak altlığı peçete ile korur.

Dekoratif sousplat altlıklarınızın üzerine çiçekler, heykeller, antikalar ya da tabak ve sofra eşyalarınızı ekleyebilirsiniz ve sofralarınız sadece kusursuz değil şık kalacaktır.

Bardak altlığı peçeteyi örerken renk bir sınır değildir! Sousplat’ı istediğiniz renkte tığ işi yapabilirsiniz ve yine de güzel görünür. Karışımda parıltılı ipliği olan ince iplik ve ipliği de kullanmanızı tavsiye ederim çünkü altlıkların düz renklerden farklı olmasını sağlar. Gün ışığında, altlıklar parlıyor ve kesinlikle çarpıcı görünüyor!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu bardak altlığı peçeteyle ilgili öğretici ve fotoğraflar: Santosh Tüm Sanat.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir