Ev Dekorasyonu İçin Dikdörtgen Tığ İşi Halı

by admin

İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, dikdörtgen bir halının nasıl örüleceğini kapsar. Bu güzel halı, seçtiğiniz herhangi bir ipliği hoş bir doku ve bordüre sahip renkli bir halıya dahil eder.

GÜZEL BİR KROŞE DİKDÖRTGEN KİLİM NASIL YAPILIR?

Bu güzel tığ işi dikdörtgen halı 68 cm’ye 50 cm boyutlarında çıkıyor. Ayrıca 3,5 mm kroşe ve toplam 140 gr kahverengi iplik ve 235 gr pembe ipliğe ihtiyacınız var. 6 veya 8 numaralı iplik her ikisi de çalışır ve 4 numaralı iğneyi kullanabilirsiniz.

Halı İlgili Yazılar:

Bu halıyı ve öğreticisini yapma ipuçları için okumaya devam edin.

Dikdörtgen Halı Tığ İşi - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, dikdörtgen bir halının nasıl örüleceğini kapsar.  Bu güzel halı, seçtiğiniz herhangi bir ipliği hoş bir doku ve bordüre sahip renkli bir halıya dahil eder.

Her parçanın nasıl yapıldığının bir listesi videonun altındaki açıklamada dakika bazında. Aynı renkleri kullanmaya veya kendi renk çeşitlerinizi oluşturmaya karar verebilirsiniz! En önemlisi, çarpıcı akan dantel desenine sahip bu şaşırtıcı tığ işi dikdörtgen halıyı yaratmanın bu eğlenceli yolculuğunda eğlenin.

Dikdörtgen Halı Taraflı Tığ İşi - İngilizce altyazılı bu ücretsiz video eğitimi, dikdörtgen bir halının nasıl kroşe edileceğini kapsar.  Bu güzel halı, seçtiğiniz herhangi bir ipliği hoş bir doku ve bordüre sahip renkli bir halıya dahil eder.

Crochet Rectangular Rug ile ilgili diğer ipuçları

Bu sevimli dikdörtgen kroşe halı üzerinde çalışırken sizin için sahip olduğum son bir ipucu, onu normal tığ işi projelerinizden daha uzun bir süre boyunca tamamlamaktır.

Bunun nedeni, bunun ağır bir proje olması ve doğal olarak tamamlanması uzun zaman alacak olmasıdır.

Ama en önemlisi, sonunda bitirdiğiniz gün için bir sürpriz unsuru olabilmeniz ve olağanüstü çalışmanızla gurur duyabilmeniz için.

Ziyaret ettiğiniz için çok teşekkürler ve daha fazla ücretsiz ders için her gün tekrar gelmeyi unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu halının öğreticisi ve fotoğrafları: Luugh of Lugh.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment