En Kolay Kare Elyaf Modeli

by admin

Merhaba sevgili hanımlar bugün sizlerle en kolay kare elyaf modelinin nasıl yapılacağını paylaşacağım. Renkleri dilediğiniz gibi değiştirebilir veya tek renk örebilirsiniz. Herkesin örebileceği çok kolay ve güzel elyaf modeli.

Malzemeler

Yapımı

Kare fiber modelin yapımı için 3 zincir çekerek başlayalım. Bir zincir çekip üstüne bir fıstık alalım. Kapatalım 1 zincir çekelim. 1 tane daha fıstık yapalım. Tepelere batarak fıstıkları yapalım. Arasına bir zincir çekelim.

Tekrar tepeye doğru bir yol alalım. Fıstıkları çiftler halinde toplayalım. Fıstığın tepesine batalım, ikisini de kapatalım. Tepeden bir tane alalım. Bir zincir çekip tepeye batalım. Bir zincir çekip yine tepeye batalım.

Yaptığımız ilk fıstık tabanına dalalım, ikisini batıralım. Bunun gibi başka bir parça yapalım. Diğer renge geçelim ve fıstıkla devam edelim. Bir zincir çekelim, üst üste yapalım.

Orta kısma gelince üçte toplayalım. İkisini de kapatalım. Bir zincir çizelim ve fıstık dilimleri arasına girelim. Üçlü olarak kapatalım. Bu şekilde karelerin etrafını saralım.

You may also like

Leave a Comment