Elbiselerinizde Kullanabileceğiniz Kolay Örgü Bordür

by admin

Bu kolay örgü bordür, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir örgü projesidir. Bu sınırın nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce çeviri olarak izleyin.

KOLAY ÖRME SINIRI İÇİN GEREKLİ MALZEMELER

Bu bordürü tasarlamak için istediğiniz herhangi bir ipliği kullanabilirsiniz. Yün, pamuk veya viskon ipliği, 3 mm kroşe ile birlikte bu bordür için harika çalışıyor. Bordürün bitmiş uzunluğu size ve süslediğiniz örgü ürününe bağlıdır. Bu bordür, genellikle örme etek, elbise, kazak, kazak, şapka, eldiven, çanta, örme gömlek yakası gibi giyim ve bebek aksesuarlarına yönelik örgü projelerinde dekoratif bir ürün olarak kullanılır.

Sınırlarla İlgili Gönderiler:

Dekorasyon için kolay örgü sınırını kullanan fikirler için okumaya devam edin.

Elbiseler İçin Kolay Örme Bordür - Bu kolay örgü bordür, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir örgü projesidir.  Bu sınırın nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce çeviri olarak izleyin.

Atkılar ve battaniyeler en popüler örgü bordür projelerinden bazılarıdır. Şal için dantel bordür bile yapabilirsiniz. Sınırı uygulamanın daha da yaratıcı yolları var!

Taraflı Elbiseler İçin Kolay Örme Bordür - Bu kolay örgü bordür, nesneleri ve aksesuarları güzelleştirdiği için popüler bir örgü projesidir.  Bu sınırın nasıl yapılacağını öğrenmek için bu ücretsiz eğitim videosunu İngilizce çeviri olarak izleyin.

Kolay Örme Bordür Kullanım Alanları

Simetri için üç + 1 döngünün döngü sayısını çevirmeniz gerekir, böylece her iki taraftaki plank deseni örnek için simetrik + 2 kenar dikişi olur. Tahtalar 11 döngüden oluşurken.

Giysilerin yanı sıra, kolay örgü bordürü kullanarak süsleyebileceğiniz başka benzersiz projeler de var! Kenarlığı bir çiçek kavanozunun etrafına sarabilir veya peçete halkası olarak kullanabilirsiniz. Koyamayacağınız bir roman için şık bir yer imi yapmak için bile kullanabilirsiniz! Sınır için fikirler sonsuzdur.

Bu ücretsiz video eğitiminde görülenlerin yerine çok daha fazla kenar deseni mevcut. Bir motif dikiş çiçeği veya lacey fiyonklar veya daha basit kenar desenleri gibi canlı örgü ve kroşe kenar dikiş desenleri yapabilirsiniz.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu sınırın öğreticisi ve fotoğrafları: Tüm Lyudmila Ilinykh için örgü.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment