Easy Cable Knit Sweater Free Pattern – Mama In A Stitch

by admin

Bugünün ücretsiz desen örgü modeli “En Rahat Kablo Hırka” yı aşağı kaydırarak görebilirsiniz! Ayrıca şunu da bulabilirsiniz: yazdırılabilir, reklamsız versiyonu Etsy mağazamdan satın alınabilir BURAYA, ya da Lion Brand’den temin edilebilen kit BURAYA. Zevk almak!

Listemde uzun, çok uzun zamandır yapılacak bir şey var ve bu bir kablo örgü hırka veya kazak. Çeşitli şallar, atkılar ve şapkalar üzerinde çalışma kablolarını sevmeme rağmen, bunları bir süvetere dahil etmeye hiç teşebbüs etmedim. AMA, işte ilk kablo örgü hırkam burada! Henüz kablo örgü hırka denediniz mi? Değilse, bu muhtemelen üstesinden gelebileceğiniz bir şeydir.

Bunu tasarlarken, bu süveter için aklımda tuttuğum birkaç şey vardı. Makul bir sürede çalışmasını istedim ve basit, rahat ve gevşek olmasını istedim. Kalın, Lion Brand Color Made Easy İplik mükemmel bir uyumdu. Oldukça hızlı bir örmeye izin verdi ve aynı zamanda rahat, sıcak bir kumaş yarattı. Birçoğunuz Instagram’daki rengi beğendiğinizi söylediniz – ben de seviyorum!

Kabloların da doğru görünmesi gerekiyordu. Bununla ne demek istiyorum? Lol! Ben de onların, tüm süveterin gevşek arka görünümüne uyan rahat kablolar olmasını istedim. Sıralar eklerken, sıraları kaldırırken, düzeni değiştirirken vb. Onları doğru bir şekilde yerleştirmek için biraz çalışma gerekiyordu. Başlangıçta çok sıkı çıkıyorlardı ve soğuk süveterimden ziyade İngiltere kraliçesine aitmiş gibi görünüyorlardı. Ama sonunda planlandığı gibi ortaya çıktılar. Kablolar eğlenceli değil mi?

Her zamanki gibi, bu süveterin nasıl örüldüğünü ve nasıl bir araya geldiğini size hızlı bir şekilde inceleyeceğim. Resimlerimi aşağıda görebilir ve bir kablonun nasıl örüleceğine dair eğitimime göz atmayı unutmayın BURADA.

Aşağıda süveterin birbirine dikilmiş basit parçalardan yapıldığını görebilirsiniz. Yapacağınız tek şekillendirme kollarda olacaktır. Ben onları düz örerken, deneyimliyseniz, dikiş atmamak için kesinlikle yuvarlak olarak örebilirsiniz. Düz örüldükleri için yeni örücüler için yeterince kolaydır!

You may also like

Leave a Comment