Home / Örgü Modelleri / Dikdörtgen Büyükanne Meydanı Kolayca Öğrenebilirsiniz

Dikdörtgen Büyükanne Meydanı Kolayca Öğrenebilirsiniz

Bu dikdörtgen büyükanne karesi, tığ işlemede ikonik ve popüler bir motiftir. Mümkün olduğunca çok sayıda benzersiz stil, renk ve dikiş dahil edebileceğiniz bir modeldir.

GÜZEL DİKDÖRTGEN GRANNY MEYDANI NASIL YAPILIR?

Bu özel dikdörtgen granny kare için kullanılacak en iyi iplik 50 gram / 169m / 185 yard merserize pamuk ipliği ve ABD boyutunda 2,7 mm veya C / 2 veya Kanada / İngiltere boyutunda 12 boyutudur. Meydanların içinde muhteşem renkli daireler oluşturmak için sihirli bir yüzük ile başlayıp tek ve çift kroşe teknikleriyle devam etmelisiniz.

Kareler İlgili Gönderiler:

Temel kroşe karesinde sadece küçük bir ince ayar bile üründe tüm farkı yaratır. Bu ücretsiz video eğitimi size klasik bir çiçek granny kare motifinin nasıl örüleceğini gösterecek. Ek yaratıcı büyükanne kare tığ işi fikirleri için makaleyi okumaya devam edin!

Dikdörtgen Tığ Büyükanne Meydanı - Bu dikdörtgen büyükanne karesi, tığ işlemede ikonik ve popüler bir motiftir.  Mümkün olduğunca çok sayıda benzersiz stil, renk ve dikiş dahil edebileceğiniz bir modeldir.

Bu Dikdörtgen Büyükanne Meydanı’nın Kullanımı

Bu muhteşem dikdörtgen büyükanne kare, herhangi bir ünlü olay için klasik bir hediye olur. Öğreticide olduğu gibi aynı kalıbı takip edersiniz ve bir İngiltere meydanının ortasında on iki taç yaprağı çiçek yaparsınız ya da aşağıda açıklanan birçok yaratıcı fikirden birkaçını takip edebilirsiniz!

Crochet Rectangle Granny Sided - Bu dikdörtgen büyükanne kare, tığ işlemede ikonik ve popüler bir motiftir.  Mümkün olduğunca çok sayıda benzersiz stil, renk ve dikiş dahil edebileceğiniz bir modeldir.

Bir bebek partisi veya ilk doğum günü kutlaması için, tığ işi maymun büyükanne kare motifi yapabilirsiniz. Tatillerde, Noel için süs tasarımlarını içeren dikdörtgen bir büyükanne karesi yapabilirsiniz. Bir ağaç veya kar taneleri yapabilir veya sadece bu orijinal tasarımı koruyabilirsiniz, ancak bu güzel tatil poinsettia çiçeklerine benzemek için çiçeğin rengini parlak kırmızıya dönüştürebilirsiniz.

Diğer

Büyükanne kare motifli bir şal, eşarp veya battaniye bile yapabilirsiniz! Tamamlanmış kare desenlerinizden dördünü alın ve bunları birbirine dikin! Bu dikdörtgen büyükanne kare tasarımı, Meksika’da ortaya çıkan kağıt kesme sanatı sanatından esinlendiği için hafif ve dantelli desen için harika çalışıyor.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu meydanın öğreticisi ve fotoğrafları: Orgu My Life_.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:


About admin

Check Also

Büyüleyici Şallar Ücretsiz Örgü Desenleri

Hoş geldiniz güzel insanlar! Bu örgü modelleri için Zarif Dantelli Şal İlkbahar ve sıcak yaz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir