Dekorasyon Olarak Kullanabileceğiniz Kolay Tığ Gül

by admin

Bu muhteşem kolay tığ işi gül, birçok proje için yaratıcı ve dekoratiftir. Bu gülleri tığ işi yapmak eğlenceli bir proje çünkü çok kolay ve aksesuarlar ve daha fazlası için mükemmel bir süslemeyi yapıyorlar!

KOLAY KROŞE GÜL YAPMAK İÇİN İPUÇLARI

Bu kolay tığ işi gülleri yaparken renk sınır değildir! Her renkte gül tığ işi yapabilirsiniz ve yine de güzel görünür. Ayrıca güllerin düz renklerden sıyrılmasını sağladığı için karışımda simli ipliği olan ipliği kullanmanızı tavsiye ederim. Gün ışığında, parıltılı güller parlar ve kesinlikle çarpıcı görünür!

Çiçeklerle İlgili Gönderiler:

Gülünüz için doğru ipliği seçmek, nihai ürünün nasıl göründüğü açısından çok önemlidir. Farklı iplikler, çeşitli kolay tığ işi güller oluşturabilir. Yapabileceğiniz benzersiz bir gül, alacalı ipliklerdir, çünkü güle çeşitli renklerde büyüleyici bir görünüm verir!

White Crochet Rose - Bu muhteşem kolay tığ işi gül, birçok proje için yaratıcı ve dekoratiftir.  Bu gülleri tığ işi yapmak eğlenceli bir proje çünkü çok kolay ve aksesuarlar ve daha fazlası için mükemmel bir süslemeyi yapıyorlar!

Peki, kolay tığ işi gül ile ne süsleyebilirsiniz? Bu güllerle süsleyebileceğiniz çok şey var! Elastik bir saç bandı ya da saç tokası üzerine gül dikerek sevimli bir saç aksesuarı gibi mükemmel bir süsleme yapabilirsiniz. Bu kolay tığ işi gül, giysilerinize tutturmak için bir gül tığ işi broş deseni yapmak için de harikadır. Tığ işi şapka ve atkıya veya tığ işi kafa bandına birkaç gül ekleyin!

Beyaz Tığ Gül Tarafı - Bu muhteşem kolay tığ işi gülü, birçok proje için yaratıcı ve dekoratiftir.  Bu gülleri tığ işi yapmak eğlenceli bir proje çünkü çok kolay ve aksesuarlar ve daha fazlası için mükemmel bir süslemeyi yapıyorlar!

KOLAY KROŞE GÜL İÇİN DESEN TALİMATLARI?

Bu talimatları takip etmenin yanı sıra videoyu da referans olarak izleyin:
Zincir 50, Kancanızdan 4. zincir ilmeğe çift kroşe, 4 zincir, ilk çift kroşe ile aynı ilmeğe çift kroşe, 3 atla, çift kroşe, 4 zincir, önceki çift kroşe ile aynı dikişte çift kroşe – kadar tekrarla çift ​​kroşe ile biten 11 zincir 4, 1 zincir, çevirin, 4 zincir boşluğunda 10 çift kroşe yapın, 2 çift kroşe boşluğuna çift kroşe yapın, son zincir 4’e kadar tekrarlayın, son zincir aranızda tek dikiş / çift ​​kroşe alanı.
İlk yaprağı diğer ucundan sonra kancanızın olduğu yere katlayarak işinizi toplayın. Gülü oluşturmak için alt kısmı birbirine düğümlemek için videoyu izleyin.

Bu kolay tığ işi gül, Sevgililer Günü gibi bir tatil için mükemmel bir hediye olabilir. Çok zarif ve büyüleyici ve bir sevgiliye çok özel hissettirebilirler! Gül süsleri ayrıca bir yeğen veya yeni doğmuş bir çocuk için en şirin giysileri ve şapkaları yapar. Çocuklar için ev yapımı tığ işi hediyeler çok özel!

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu güllerin öğreticisi ve fotoğrafları: Bayan eli.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

You may also like

Leave a Comment