Home / Örgü Modelleri / Birçok Eserde Kullanabileceğiniz Tığ Taç Dikiş

Birçok Eserde Kullanabileceğiniz Tığ Taç Dikiş

Aslında bir taç gibi görünen bu muhteşem kroşe taç dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin! Görünüşte karmaşık olan bu deseni örmenin tekniğinde nasıl ustalaşılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

BU CROCHET CROWN DİKİŞİNE NASIL UZMAN OLURSUN?

Bu desen çoğunlukla 2B ve düzdür, ancak neredeyse taç yapraklarına benzeyen desen boyunca yarı dairesel demet gibi bazı 3B bileşenlere sahiptir. Bu bileşen, deseni bir taç gibi yapan şeydir! tamamlayınız. Tığ işi taç dikişinin nasıl hayata geçtiğine dair dikkatli bir gösteri için video eğitiminin geri kalanını izleyin!

Stitch İlgili Mesajlar:

En sevdiğiniz tığ işi projelerini yapmak için bu deseni nasıl kullanabileceğinizin ipuçlarını okumaya devam edin.

Crochet Crown Pattern - Aslında bir taç gibi görünen bu muhteşem kroşe taç dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Görünüşte karmaşık olan bu deseni örmenin tekniğinde nasıl ustalaşılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Kroşe Taç Dikişinin Kullanım Alanları

Bu yaratıcı kroşe taç dikişini 3B bileşenlerle en sevdiğiniz tığ işi projelerinize nasıl dahil edebileceğinize dair fikirler için okumaya devam edin! Yelekler, lacey hoodie ve şallar için harika çalışıyor! Bu çok ince, narin ve neredeyse lacey bir desendir, bu yüzden narin bir yelek tığ işi taçlı bir süvetere göre daha uygundur.

Tığ işi Taç Dikiş Taraflı - Aslında bir taç gibi görünen bu muhteşem tığ işi taç dikişini nasıl çalıştıracağınızı öğrenin!  Görünüşte karmaşık olan bu deseni örmenin tekniğinde nasıl ustalaşılacağına dair ipuçlarını okumaya devam edin.

Bu desen kolayca kırılabilir veya hassas görünse de, sağlam iplik ve kaliteli kumaş kullandığınızdan emin olmalısınız, böylece bu taç modeli daha kapsamlı projeler için kullanılabilir.

Bu projelerden bazıları masa koşucu veya yatak örtüsü olabilir. Ayrıca bu tığ işi taç dikişini tığ işi eşarplarınıza ekleyebilir veya bir süveterin içine dikebilir ve arkadaşlarınızı, ailenizi ve sevdiklerinizi sanatsal yeteneklerinizle etkileyebilirsiniz!

İyi eğlenceler ve bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

En sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde CrochetBeja’yı takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Craft Kingdom.

Beğenebileceğiniz Daha Fazla Gönderi:

About admin

Check Also

Ücretsiz Desenli Şık ve Zarif Kroşe Şallar

Şal için kroşe desenlerine kimler hazır? Biz! Aksesuarlar her şeydir, her moda aşığı bunu bilir! …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir