Bernie’nin Eldivenlerinden Esinlenen Şapka – Bernie Bere – Bir Dikişteki Anne

by admin

Son zamanlarda internete girdiyseniz, Bernie’nin eldivenlerini kesinlikle kaçırmamışsınızdır. Bir blog yazarı olarak, bundan bahsetmediğim için temelde ihmal olurum ve aslında “örgülerin” viral hale geldiğini görmeyi çok sevdim! Şu anda küçük kamgarn ağırlık eldivenleri yapmaya vaktim yok, ama eğlenceye atlamak istedim – bu yüzden bu bere! Ve WOW, bana harika isim önerileri verdin mi? Facebook ve Instagram! Çok eğlenceli oldukları için birkaç isim fikrinizi aşağıya ekleyeceğim. Bu arada, blogum politik değil ve hiçbir zaman politik olmadı. Her zaman herkes için hoş bir yer olacak. Eldivenleri süper sevimli buldum ve bu örgülerin nasıl viral hale geldiğini bir patlama yaşadım. 🙂

Aşağı kaydırarak tam kalıbı ücretsiz olarak görün veya satın alabilirsiniz. Etsy’de reklamsız yazdırılabilir BURAYA.

Kötü şöhretli eldivenlerle dolaşan birçok memden biri.

ABD’de değilseniz veya bir süredir çevrimdışıysanız, Bernie Sanders açılış töreninde bazı örgü eldivenler giydi. Her yerde paylaşılan memler ve fotoğraflar ve eldivenleri yapmak için bir dizi örgü ve kroşe desenleri ve Bernie bebekleri yapmak için desenler vardı (Tobey Time Kroşe benim favorim var). Orijinal bebeğini hayır amaçlı sattı ve Meals On Wheels için 20.000 dolardan fazla para toplandı!

Bernie’ye, kazakları kesen ve parçaları birbirine diken bir öğretmen tarafından eldiven hediye edildi. Daha sonra onları geri dönüştürülmüş plastikten yapılmış yünle kapladı. Yani el örgüsü olmasa da el örgüsü görünümündeydi. Aslında çok iç açıcı, nazik bir hediyeydi. Bu noktada hangi kazakları kesebileceğimi düşünüyorum. 🙂

Vardır. (Fotoğraf Washington Post)

Çoğunuzun bildiği gibi, daha ince ipliklerle çalışmayı ve hızlı, kolay desenler yapmayı seviyorum. Bu şapkayı yapmak gerçekten eğlenceliydi çünkü tam anlamıyla Bernie’nin eldivenlerine çevrimiçi olarak baktım ve İskandinavya Adil Isle Şapkamda kullandığım benzer dikiş sayılarını kullandım. Tek yapmam gereken renkleri seçmek ve renk işinin Bernie’ninki gibi görünmesini sağlamaktı. Orada burada biraz matematik, bazıları renklerle uğraşıyor ve işte!

Bundan birkaç kez bahsediyorum ama elinizdeki her rengi kullanabilirsiniz. Orijinal eldivenlerin görünümünü daha yakından eşleştirmek için üç ton kahverengi ve bir krem ​​rengi kullanın. En koyu kahverenginin yerine siyah kullandım.

Projenin ayrıntılarına girmeden önce, önce bu bere için bana verdiğiniz birçok isim seçeneğinden bazılarını sizinle paylaşmama izin verin. Karar vermek ve yardım eden herkese teşekkür etmek gerçekten zordu!

İşte bulduğunuz isim fikirlerinin sadece bir örneği:

Bernie Beanie, Bern Baby Bern, Beanie Sanders, Bay Sanders’ın Şapkaya İhtiyacı Var, Milyarder Beanie, Bernie Beanie, Bern Beanie’yi Hisset, Beanie’yi Hisset, Bernice Beanie, Bernadette, Bernie The Beanie, Bernie Fasulye Örtüsü, Kışın İçinde

Harika fikirler, değil mi ?! 🙂

Kazanan, The Bernie Beanie idi, çünkü bir nevi kalıbı anlatıyordu. Basit, kolay ve iyi bir Bernie Beanie. Ayrıca en çok oyu ve yorumu aldı! Tüm harika fikirler ve yardımlar için teşekkür ederim. 🙂

Pekala – Şu kalıbı kullanarak şunları aklınızda bulundurun:

Elinizde bulunan herhangi bir süper iri # 6 ipliği kullanabilirsiniz. Üç ton kahverengi ve bir krem ​​rengine ihtiyacınız var. Ayrıca iki ton kahverengi, bir siyah ve bir krem ​​(burada yaptığım) kullanabilirsiniz. Bu ipliklerin her birini elimde tuttum ve birkaçınız renkleri sordunuz. We Crochet / Knit Picks’ten gelen açık ten rengi dışında hepsi Lion Markasıdır. Muhteşem. Aşağıda her birine bağlantı vereceğim.

İşte yapım aşamasındaki şapkaya bir bakış. Gerçekten eğlenceli! Bu şapka için çizelgeler yapmadım ama bence takip etmesi oldukça kolay olacak. Sadece turlarınızı işaretleyin!

Daha önce hiç renk çalışması yapmadıysanız veya adil bir adayı örmediyseniz, böyle bir turda çok kolay! Okuyun Nasıl çalıştığına dair bir fikir sahibi olmak için Tin Can Knit blog yazısı burada.

Desene geçelim!

Ücretsiz kalıbın tamamını aşağıda görebilir veya Etsy’den reklamsız yazdırılabilir BURAYA

BERNIE FASULYE

Desen Tanımı: Açılış gününde giyilen viral Bernie Sanders eldivenlerinden esinlenen bu şapka hem moda hem de sevimli! Eldivenlerin nasıl yapıldığının iç açıcı hikayesi ve öne çıkardıkları süper havalı dikiş deseni, bunu çok eğlenceli küçük bir örgü haline getiriyor. Süper hacimli ipliklerle büyük iğneler üzerinde şapka yapmak hızlıdır. Mükemmel bir zula kırıcıdır ve istediğiniz renkleri kullanmaktan çekinmeyin!

Yetenek seviyesi: Kolay +

Malzemeler:

1 Lion İplik Yün Kolaylığı Siyah Kalın ve Hızlı

Fisherman’da 1 Lion Marka İplik Wool Ease Thick & Quick

1 Lion Brand Yarn Wool Ease in Toffee veya Hometown USA in Little Rock Granite’de Thick & Quick (Kullandığım Toffee stokta yok ve muhtemelen üretimden kaldırılmış! Ugh! Ancak, istediğiniz diğer kahverengi tonlarını da kullanabilirsiniz. rengi kullan Wal Mart’ta bulduğum arpa. Veya kullanabilirsiniz Lion Brand’den Memleketi ABD’de Little Rock Granit Rengi BURADA)

1 Knit Picks / WeCrochet Tuff Puff in Snickerdoodle BURADA (çarpıcı iplik!)

Sen Mayıs alt hiç Beğendiğiniz süper hacimli # 6 iplikler. 3 ton kahverengi ve bir krem ​​rengine ihtiyacınız olacak veya 2 ton kahverengi, bir siyah ve bir krem ​​rengi kullanabilirsiniz.

ABD Boyutu 15, 10,0 mm 16 ”yuvarlak örgü iğneleri (ABD boyutu 17 yuvarlak iğne – isteğe bağlı)

Makas

Goblen İğnesi

Ölçer: 4 ”X 4” kumaş örneğinde yaklaşık 9 dikiş ve 14,5 dikiş

Boyut: En çok uyan bir kadın bedeni – Yaklaşık 9 ”genişliğinde X 9” boyunda

Kısaltmalar / Beceriler:

k – örgü

p – ters örgü

sts – dikişler

k2tog – ikisini birlikte örmek azaltmak

Renk örgüsüne aşina olmalısınız ve iki rengi aynı anda tutmalısınız.

Notlar: Bu şapka yuvarlak olarak örülür ve iki renkle örmek için telli renk tekniği kullanır. Renkleri gevşek bir şekilde örmeli ve renkleri taşırken bol bol şamandıra bırakmalısınız. Çok sıkı örerseniz şapkanız küçük olabilir. Şapkanız yeterince büyük değilse, ABD boyutu 17 iğneleri kullanmaya başlayabileceğiniz renkli çalışma bölümüne ulaşana kadar ABD boyutu 15 iğnelerle örmeyi seçebilirsiniz. Bittiğinde de şapkayı her zaman şekil ve boyut olarak engelleyebilirsiniz! En iyi sonuçlar için, her turda yavaşça birleştirme yöntemini kullanmayı seçebilirsiniz.

DESEN TALİMATLARI

Toffee ile, 40 dikiş üzerine dökün, yuvarlakta örmek için birleştirin (gerektiğinde turları işaretleyin)

1. Tur *K1, p1; * 1 X 1 kaburga etrafında çalışarak tekrarlayın

2. – 4. raundlar 1. Turu tekrarlayın

5. Tur Her dikişi etrafına örün

9. Tur * Örme 3 kahverengi, k1 Balıkçı; * etrafında tekrarlayın.

Hafta 10 9. turu tekrarlayın

Hafta 11 Örgü 1 Balıkçı, k1 Toffee, * k3 balıkçı, k1 şekerleme; son 2 sn’ye kadar tekrarlayın, k2 Balıkçı

Hafta 12 Fisherman’da örün.

Hafta 13 * Örgü 3 Balıkçı, k1 Snickerdoodle; * etrafında tekrarlayın.

Hafta 14 13. turu tekrarlayın

Hafta 15 Örgü 1 Snickerdoodle, k1 Fisherman, * k3 Snickerdoodle, k1 Fisherman; * yaklaşık son 2 sts’ye kadar tekrarlayın, k2 Snickerdoodle.

Hafta 16 Snickerdoodle’da örün.

Hafta 17 * Örgü 3 Snickerdoodle, k1 Siyah; * etrafında tekrarlayın.

Hafta 18 17. turu tekrarlayın.

Hafta 19 Örgü 1 Siyah, k1 Snickerdoodle, * k3 Siyah, k1 Snickerdoodle; * ile son 2 sn arasında tekrarlayın, k2 Siyah.

Hafta 20 Siyah örün.

Hafta 21 *Örgü 3 Toffee, k1 siyah; * etrafında tekrarlayın.

Hafta 22 Toffee’de örün.

Hafta 23 9. turu tekrarlayın.

Hafta 24 11. turu tekrarlayın.

Hafta 25 9. turu tekrarlayın.

Hafta 26 Toffee’de örün.

27. – 29. turlar 26. raundu tekrarlayın.

Hafta 30 * K2, k2tog; * etrafında tekrarlayın.

Ardından, iğnelerinizdeki ilmeklerden bir miktar iplik çekin ve üst kısmı kapatmak için sıkın. Bir düğümle sıkıca bağlayın ve uçları örün. İstenildiği gibi şekillendirmek ve boyutlandırmak için engelleyin.

Bernie Beanie’nizin üstüne kabarık bir pom eklemekten çekinmeyin ve keyfini çıkarın!

Umarım gülmüşsünüz ya da bu deseni örmekten hoşlanabilirsiniz! Eğer yaparsan, bunu Instagram veya Facebook’ta duymak isterim!

XO

Jessica

You may also like

Leave a Comment