Home / Örgü İpuçları / Battaniye ve Yelekler İçin En Hızlı Kroşe Dikiş

Battaniye ve Yelekler İçin En Hızlı Kroşe Dikiş

Bu video eğitimini izleyerek battaniye için en hızlı kroşe dikişini nasıl yapacağınızı öğrenin! Tek kroşe dikişi gibi çoğu kroşecinin aşina olduğu basit teknikleri kullanır.

BATTANİYE İÇİN EN HIZLI KROŞE DİKİŞİ NASIL YAPILIR?

Bu muhteşem dikiş, çok düzgün bir dikiş etkisi yaratan, balık ağı desenli bir kroşe dikişidir. 4 ve 1.60 numara kroşe kancası kullanmalısınız. İplik, tüylenmeyi önleyici ince yün ipliği olmalıdır.

Stitch İlgili Yazılar:

Bu dikiş çok benzersiz bir kroşe deseni oluşturur. Battaniye için en hızlı kroşe dikişi kullanarak yapabileceğiniz projeler için okumaya devam edin!

Kroşe Balık Ağı Dikişi - Bu video eğitimini izleyerek battaniye için en hızlı kroşe dikişini nasıl yapacağınızı öğrenin!  Tek kroşe dikiş gibi çoğu kroşecinin aşina olduğu basit teknikleri kullanır.

Battaniye İçin En Eşsiz Ve En Hızlı Kroşe Dikiş

Bu dikişi, herhangi bir tığ işi giysiyi süsleyebilecek zengin ve zarif dokusu nedeniyle seviyorum. Bu eşsiz doku, bu tığ işi dikişi, soğuk havalarda sıcak kalmanıza ve sıcacık kalmanıza yardımcı olan giysiler için mükemmel kılan şeydir!

Tığ İşi Net Dikiş Taraflı - Bu video eğitimini izleyerek battaniye için en hızlı kroşe dikişini nasıl yapacağınızı öğrenin!  Tek kroşe dikişi gibi çoğu kroşecinin aşina olduğu basit teknikleri kullanır.

Videonun geri kalanını tercih ettiğiniz dilin altyazılarıyla izleyin ve bu güzel kalıbı nasıl yapacağınızı adım adım öğrenin! Bu tığ işi modeli, hırkalar, yelekler, battaniyeler, şallar ve çok daha fazlası gibi çeşitli projeler için çok iyi çalışıyor!

Diğer

Bu dikiş aynı zamanda harika, çünkü şeklini koruyor ve yukarıda bahsedilen projeler için prezentabl bir dokuyu korumak için çok kullanışlı olan çift taraflı.

Okuduğunuz ve izlediğiniz için çok teşekkürler! Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın.

CrochetBeja’yı en sevdiğiniz sosyal medya sitelerinde takip edin: Facebook, Pinterest, Youtube , Instagram ve Bülten’e abone olun, böylece hiçbir şeyi kaçırmazsınız!

Bu dikişin öğreticisi ve fotoğrafları: Örgü Aşkı.

About admin

Check Also

Rus Örgüsünde İplik ve Örgü Dikişleri Nasıl Tutulur

İçeriğe geç Günde 10 sıra Ana menü EĞİTİCİLER VİDEOLAR KÜTÜPHANE DESENLER DERSLER KİTABIN KULÜP ARABA …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir