Agape Wrap – Kolay Şal Tığ Desen – Anne In A Stitch

by admin

Günümüzün süper basit, ancak güzel bir lüks modeli, hızlı ve kolay bir şekilde çalışır. tıknaz, pima pamuğu! Desen boyunca temel bir dikiş tekrarı üzerinde çalışırken, mükemmel, akılsız bir yaz projesi. Aşk için “Agape” olarak adlandırılan, cidden nazikçe sarılmak gibi. Tığ işi bir şal atma yaptım (diğer adıyla son Summertide Wrap) LOL! Bugünün tam, ücretsiz desenini aşağıda görebilir veya satın almayı seçebilirsiniz. Etsy’den reklamsız, yazdırılabilir PDF. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bağlantı verdiğim video eğitimine de göz atın. Zevk almak!

Bunu öğrendiğimde WeCrochet’den (BURAYA), Ellerimi almak için sabırsızlanıyordum! Bulduğum pek çok pamuk, mutfak pamuğu çeşididir ve şallar ve giyilebilir ürünler için her zaman ideal değildir (Elbette, mutfak pamuklarını, el bezleri ve daha fazlasını sevdim). Bu ipliği sadece giyilebilir ürünler için değil, battaniyeler için de bilmek beni heyecanlandırıyor. Süper özel bir bebek battaniyesi yapmak istiyorsanız – OMG! Ayrıca, tıknaz olduğundan bahsetmiş miydim? Kesinlikle “kalın ve ince” gibi olduğunu söyleyebilirim çünkü yer yer inceliyor. Bununla birlikte, bu bence ipliğin rustik, doğal havasına katkıda bulunuyor.

Bu model hızlı bir şekilde çalışıyor çünkü gerçekten büyük bir kanca kullandım. Tıknaz iplik kabarık olsa da, hala havadar ve ilkbahar ve yaz kullanımı için yeterince hafiftir.. Yapmanız gereken son dakika hediyeniz varsa ya da namaz kılmaktan hoşlanıyorsanız, bu sizin projeniz. 🙂 Billow ucuz veya ucuz bir iplik değildir, bu yüzden kesinlikle anlamlı projeler için kullanacağınız bir ipliktir.

Öyleyse, bu kalıba gelelim! VE, birkaç yıl önceki YouTube eğitimim farklı iplikler ve başka bir kanca boyutu kullanırken, bu büyükanne tarzı üçgen şalın nasıl yapılacağına dair temel kavram aynıdır. Ödeme İsterseniz bu modelle birlikte size yardımcı olmak için video eğitimim BURADA!

Yazdırılabilir olanı alın, Etsy Mağazamdan BURADAN satın alabileceğiniz reklamsız desen

Açıklama:
Sade, klasik bir granny dikiş deseni, bu kadınsı üçgen sargı deseniyle lüks bir pima pamuğuyla buluşuyor. Büyük bir kancayla yapılan bu sargı nispeten hızlı çalışır, harika bir örtüye sahiptir ve nereye giderseniz gidin rahat bir kucaklanma gibi. Kendiniz için, en iyi arkadaşınız ya da hayır işleri için bir tane yapsanız da, agape’nin, sevginin anlamı kesinlikle hissedilecektir. Sade bir boho görünümü için kesik kot pantolon, favori maksi veya uzun bir etek ile eşleştirin.

Yetenek seviyesi:
Kolay +

Malzemeler:
ABD Boyu N 9.0 mm Kroşe Kanca

4 Örgü Seçim Billow Hacimli Ağırlık% 100 Pamuk İplik Buz Zambağında İŞTE 100 g / çile Desen yaklaşık 370 gram kullanır

Ölçüm Bandı

Goblen İğnesi

Makas

Boyutlar:
En uzun noktada 66 ”geniş X 30”

Ölçer:
Bu model için önemli değil

Kısaltmalar ve Beceriler:
ch – zincir

st – dikiş

sts – dikişler

ch sp – boşluk

dc – çift kroşe

sl st – kayma dikişi

sp – boşluk

Notlar: Bu desen basit bir tekrarla yapılır, bu nedenle üçüncü satırı geçtiğinizde, bunu yapmanın çok kolay olduğunu göreceksiniz! Daha uzun veya daha kısa yapmak için, desen tekrarını takip ederken daha fazla veya daha az sıra için kroşe yapın. İyi eğlenceler!

Burada yaptığım eski bir şaldan aynı dikiş desenini kullanan bir video da görebilirsiniz!

Agape Wrap – Kolay Üçgen Şal Desen Talimatları

Ch 4, sl st bir daire yapmak için uçları birleştirmek için

1. satır Ch 3 (burada ve desen boyunca 1. dc dikiş olarak sayılır), 2 dc daireye, ch 2, 3 dc daireye. (6 dc ve 2 ch sts)

2. Satır Ch 3, turn, 2dc ilk st, (3dc, ch 2, 3dc) ortadaki ch2sp, 3dc son satırın birinci satırında ki bu önceki satırın 3. (12 ve 2 ch sts)

3. Satır Ch 3, turn, 2dc ilk st, sonraki boşlukta 3dc (bu, 3dc grupları arasında oluşturulan boşluktur), sonra (3dc, ch 2, 3 dc) orta ch2sp, 3dc sonraki boşlukta, 3 dc üstte sıranın son dikişi.

3. satırı, orta ch2sp boyunca her boşlukta ve satırın sonuna kadar her sp’de 3dc çalışan tüm desen için tekrarlayın.

Parçanız sargının alt ucundan tepesine yaklaşık 30 inç olana kadar çalışın. İsterseniz, daha fazla veya daha az sıra için tığ işi yaparak daha uzun veya kısaltabilirsiniz.

Bağlayın ve uçları örün! Kenarlardaki noktalara veya saçaklara püskül eklemekten çekinmeyin.

Yeni, güzel sargının tadını çıkar!

Bu bebeklerden birini kırbaçlarsan bana haber ver! Beni @mamainastitch #mamainastitch etiketleyin, böylece güzel çalışmanızı görebilirim!

Umarım iyisinizdir dostlarım. 🙂

XO,

Jessica

Bu gönderiye sponsor olduğunuz için WeCrochet’e teşekkür ederiz. Tüm görüşler% 100 bana aittir. Kişisel olarak kullanmayacağım hiçbir şeyi önermiyorum.


You may also like

Leave a Comment